REFERENCE

 

 

 

 
Bytové družstvo Žižkov
 
Kancelář provedla kompletní právní zajištění převodů bytového fondu družstva. V rámci této zakázky kancelář připravila a do katastru nemovitostí vložila více než 1800 smluv.
Kontaktní osoba: Ing. Jan Železný, předseda představenstva
 
 
Grant Thornton Advisory, s.r.o.
 
Kancelář poskytuje účetní a daňové poradenství společnosti Grant Thornton Advisory, s.r.o a jejím dceřiným společnostem od roku 2003.
Kontaktní osoba: Ing. David Pirner, jednatel,  Ing. Michal Beneš, prokurista
 
 
Lidové bytové družstvo Praha 3
 
Kancelář poskytovala kompletní právní zajištění privatizace bytového fondu, v rámci tohoto projektu kancelář připravila a následně do katastru nemovitostí vložila přes 1800 smluv o převodu bytových a nebytových jednotek. Kancelář i v současné době zajišťuje pro družstvo právní servis v oblasti správy majetku družstva a nově vzniklých společenství vlastníků jednotek, a právní služby v oblasti investiční výstavby.
Kontaktní osoba: Ivo Smrž
 
 
Raiffeisen Leasing Real Estate, s.r.o.
 
Kancelář pracuje pro klienta od roku 2000. Připravuje smluvní dokumentaci a poskytuje  právní a daňové poradenství v souvislosti s leasingovým a projektovým financováním nemovitostí. Z významných projektů posledních let vybíráme např.: financování nákupu hotelu v Praze z konkursní podstaty (realizace 2013, investice 630.000.000 Kč), refinancování realitního fondu (realizace 2013, investice 130.000.000 Kč), financování a refinancování výstavy několika fotovoltaických a větrných elektráren (realizace 2009 až 2012, celkový objem investice 1.250.000 000 Kč), financování developerského bytového projektu v Libni (realizace 2012, investice 110.000.000 Kč), financování nákupu domu v Praze 1 (realizace 2012, investice 90.000.000 Kč).
Kontaktní osoba: Mgr. Ing. David Kozák, Mag. Alois Lanegger, jednatel.
 
 
Stavební bytové družstvo Pokrok
 
Kancelář poskytuje družstvu od roku 2004 komplexní právní služby zejména s důrazem na právo družstev a společenství vlastníků jednotek. Kancelář dále poskytuje komplexní právní poradenství v oblasti družstevní výstavby.
Kontaktní osoba: Ing. Oldřich Sova, předseda představenstva
 
 
Stavební bytové družstvo Staveg
 
Kancelář poskytuje od roku 1999 družstvu komplexní právní služby zejména s důrazem na právo družstev a společenství vlastníků jednotek.
Kontaktní osoba: Václav Zelenka, předseda družstva
 
 
Wüstenrot – stavební spořitelna a.s., Wüstenrot hypoteční banka a.s.
 
Kancelář poskytuje o d roku 2005 komplexní právní služby pro členy finanční skupiny Wüstenrot, zejména se zaměřením na smluvní právo a právo obchodních korporací, družstev a společenství vlastníků jednotek.
Kontaktní osoba: JUDr. Magdalena Bílá
 
 
 
Mezi stálé klienty kanceláře dále náleží:
 
Cevatech International, s.r.o. (účetnictví, daňové poradenství, kontaktní osoba Ing. Jiří Rott, jednatel),
 
Easytalk, s.r.o. a dceřiné společnosti (účetnictví a daňové poradenství, kontaktní osoba Ing. Jan Havlůj, jednatel),
 
Martínková - Květiny M spol. s r.o., (daňové poradenství, Pavel Martínek, jednatel),
 
European Capital Partners Investments s.r.o. a její dceřiné společnosti, (účetnictví, daňové poradenství, kontaktní osoba Michal Pavlas, jednatel)
 
 
 
Konkursy a likvidace
 
Kancelář má rozsáhlé zkušenosti s vedením konkursů a likvidací obchodních společností a družstev.
 
Členové kanceláře působili a působí jako správci konkursních podstat, insolvenční správci a likvidátoři ve společnostech Tesla - Výzkumný ústav přístrojů jaderné techniky státní podnik v likvidaci, Intersigma Hydraulic, s.r.o, Kovohutě Trade, a.s., DOOR spol. s r. o. v likidaci, Pyrit Property, s.r.o. v likvidaci, Dionysos Property, s.r.o. v likvidaci, King Dawn, a.s. v likvidaci, Jardin Property, a.s. v likvidaci)